HAKKIMIZDA

1992 yılında Ankara’da kurulmuş olan NASE Uluslararası Danışmanlık olarak, Türkiye ve yurt dışında bulunan tanınmış şirket ve markalara kapsamlı alanlarda uluslararası danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Eğitimlerini yurt içi ve yurt dışındaki tanınmış üniversitelerde tamamlamış, konularında uzman ve donanımlı 55 kişilik bir ekipten oluşan, 30 yıllık deneyime ve hikayelere sahip tecrübeli bir Aile Şirketiyiz.

Endüstri toplumundan bilgi toplumuna geçiş ile birlikte iş dünyasının dinamikleri kitle iletişim araçlarının da gelişmesiyle hızla değişmektedir.  Bugünün bilgileri yarının deneyimleri haline gelmekte, güncel bilginin önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır.   Bu gelişmeler hakkında şirketimiz ile iş birliği yaparak, bilgi almak istediğiniz konulardaki güncel duyuru ve prosedürlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Deneyimli ve bilgili ekibimiz, gerekli prosedürel süreçlerin yönetimi konusundaki hızımız ve kaliteli hizmete verdiğimiz değerlerimiz  ile Türkiye’nin önemli şirketleri tarafından tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Türkiye’de bulunan şubelerimize ek olarak global ağımızı, zamanla kazandığımız başarılar ve güven ile genişletiyor, sizlere danışmanlık hizmeti sunmak için birçok noktada bulunuyoruz.

Team Meeting

yıllık

30

deneyim

kişilik

55

 uzman kadro

10

dünya çapında

şube

432_edited.jpg

Nase Danışmanlık olarak Kadın İstihdam oranımızın %90 olmasından gurur duyuyor ve kadın çalışan oranlarının arttırılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz!  

EKİBİMİZ