EN | HL | TR | DE
Hakkımızda
 

HAKKIMIZDA
1992 yılında Ankara’da kurulmuş olan şirketimiz; İstanbul, Antalya-Türkiye, Londra-İngiltere, Rotterdam-Hollanda,
Hamburg-Almanya, Dubai-Birleşik Arap Emirlikleri ve New York-ABD’de bulunan şubeleri ile Türkiye’deki ve yurtdışındaki tanınmış firmalara uluslararası danışmanlık hizmetleri vermektedir.
NASE Uluslararası Danışmanlık Ltd. Şti., eğitimlerini yurt içi ve yurtdışındaki tanınmış üniversitelerde tamamlamış toplam 55 kişilik, 30 yıllık deneyime sahip bir Aile Şirketidir. Ankara Merkez ve İstanbul, Antalya, İngiltere, Hollanda, Almanya, Dubai ve New York Şubelerimiz üzerinden Türkiye’de büyük bir ihtiyaç ve yeni bir sektör olan danışmanlık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz, deneyimli ve bilgili personeli ile işlemlerin çözümündeki hızı ve kaliteli hizmet verme anlayışı ile Türkiye’nin önemli şirketleri tarafından tercih edilmekten gurur duymaktadır.

                       
1.     Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan; Yabancı Personel Çalışma İzni, İkamet işlemleri ve yabancı personeliniz için karşılama,Re- Location Hizmetleri.
 
2.     Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu‘ndanIMEI numaralarının kaydı ve Sınıf-2 Belgesi Çıkartılması.
 
3.     Türkiye Radyo Televizyon Kurumundan ;TRT bandrolü alınması ve ay sonu kapama işlemleri.
 
4.     Ticaret Bakanlığı mevzuatı kapsamında; Teknik Servis İstasyonlarının Kurulması, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi alımı ve Türkçe kullanım kılavuzu organizasyonu, İris izni.
 
5.     TSE-Türk Standardları Enstitüsünden; Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alımı,  Tip Onay Muafiyet Belgeleri.
 
6.     Sağlık Bakanlığından; İlaç Ruhsatı CTD (CommonTechnıcalDocument),Reçetesiz İlaç Ruhsatı, Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürün Ruhsatı, Biyosidal Ürün  Ruhsatı , Özel İzne Tabi Ürünlerin İşlemleri, İthalat İzin Belgesi, İthalat / Üretim Bildirim Formu ve Onayı , Kapama İşlemleri,  Enteral/Tıbbi Beslenme Ürünleri İzinleri, Kozmetik Bildirimi, , Tıbbi Cihaz İşlemleri.
 
7.     Türk Patent ve Marka Kurumundan;Yurtiçi ve Yurtdışı Marka- Patent- Endüstriyel Tasarım Tescilleri, Marka süre uzatımı ve Marka hukuki haklarının korunması, Entegre devre topografyası tescilli coğrafi işaret tescili, Tasarım tescili, Faydalı model tescili, Patent tescili.
 
8.     Tarım ve Orman Bakanlığından;Gıda Takviyeleri ,Bebek formülleri , Devam Sütleri, Gıda İthalat İzni alımları ve Kontrol Belgesi
 
9.     Ticaret Bakanlığından ;Teşvik Belgesi Çıkartılması, Süresinin Uzatılması, Revizesi, Yatırım Tamamlama Vizesi (Kapama) İşlemleri.
 
10. Ticaret Bakanlığından; Tareks Uygunluk Belgesi alımı.
 

 

11. Sanayi ve Teknoloji / Sağlık /Tarım ve Orman / Çevre ,Orman ve Şehircilik Bakanlıkları; tarafından gerçekleştirilecek Piyasa Gözetimi Ve Denetimine ilişkin  denetimlerden ceza alınmasını önleyen esaslar hakkında bilgilendirme, Etiket ve Ambalaj ( stok veya mağazalarda ) kontrollerin yapılması.


 
  Yazdır
 
 
Geri Dön
 
DUYURULAR
.